Analistler Bitcoin’in Yükselişini Yorumladı

20 Ekim tarihinde Bitcoin fiyatı 11.900 doların üzerine çıktı. Bunun üzerine kripto para analistleri Bitcoin’in bir sonraki hamlesi ile ilgili yorumlarını paylaştı. Fiyat 12 bin doların üzerine çıkmanın eşiğinde ve bazı analistler, Bitcoin’in ABD hisse senetleri de dahil olmak üzere piyasanın geri kalanından ayrılma sürecinde olduğunu öne sürdüler. Örneğin Zincir içi analist Willy Woo, mevcut Bitcoin fiyat döngüsü hakkında olumlu konuştu ancak uzun vadede analist ayrışmanın kaçınılmaz olduğunu belirtti.

binance

Tarihsel olarak, 12 bin dolar Bitcoin için oldukça güçlü bir direnç seviyesi olarak kaydedildi. Bu nedenle birçok kripto para analisti temkinli olmakta fayda olabileceğini savundu. Bir başka kripto para analisti olan “Salsa Tekila” Bitcoin’in 12 bin dolar seviyesine yaklaşırken dikkatli olduğunu söyledi. Ancak analistler aynı zamanda Bitcoin 12 bin dolar seviyesini kırabilirse bunun yeni bir yükseliş trendine yol açacağını da belirtti.

 


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz