Analiste Göre Bitcoin 2 Sene İçinde 200 Bin Dolara Yükselebilir

Bitcoin fiyatı birkaç gündür 9.600 dolar bandında işlem görüyor ancak ünlü bir kripto analisti Bitcoin’in 2 yıl içersinde 200.000 dolar gibi bir fiyata ulaşabileceğini iddia etti.

Bitcoin son süreçte tekrar 10 bin dolar baremine yükseldikten sonra analistlerden farklı farklı fiyat tahminleri gelmeye başladı. Ünlü analist TheMoonCarl, Twitter sayfasında Mayıs ayında gerçekleşecek madenci ödül yarılanmasından sonra, Bitcoin enflasyonunun %3.6’dan % 1.8’e düşeceği verisini paylaştı.

binance

Yaptığı açıklamada merkez bankalarının enflasyonu % 2’de tutma hedefinden bahseden TheMoonCarl Bitcoin’deki enflasyonun bu enflasyon oranından daha düşük olacağını belirtti. Ayrıca trader iki yıl içinde Bitcoin fiyatının kolayca 200.000 dolara ulaşabileceğini dile getirdi.

Bununla birlikte kripto analisti Michael van de Poppe, şu anda haftalık BTC grafiğinde herhangi bir düşüş işareti gözlemlemediğini söyledi.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz