Analist PlanB’den Bitcoin Yorumu

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

Stock to flow modelinin yaratıcısı popüler Bitcoin analisti PlanB, son zamanlarda sosyal medyada alay konusu olan başarısız fiyat tahminden bahsetti. Ağustos, Eylül ve Ekim’de mükemmele yakın bir performans sergiledikten sonra, Bitcoin Kasım ayında değer kaybetti.

binance

PlanB, Bitcoin için “en kötü durum” senaryosunun Kasım ayı sonuna kadar 98.000 dolar olacağını öngördü; bu, en büyük kripto para biriminin bu tahminin gerçekleşmesi için bir haftadan daha kısa bir sürede %67 artması gerektiği anlamına geliyor. PlanB, xtoxk to flow modelinin hala sağlam olduğu konusunda ısrar etti. Analiste göre, Bitcoin öngörülen fiyatın çok altında olmasına rağmen, Bitcoin hala 100.000 dolara ulaşma yolunda. Analistin 98.000 dolarlık BTC tahmini ulaşılamaz gibi görünse de, boğalar Kasım ayının aylık mumunu yeşile boyamak için savaşmaya devam ediyor. Bugün erken saatlerde Bitcoin, 59 bin dolara yükseldi. Digital Currency Group CEO’su Barry Silbert, takipçilerini bu Şükran Günü’nde en sevdikleri kriptoları masadaki aile üyelerine göndermeye çağırdı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz