“Altın Önümüzdeki Yıllarda Bitcoin’e Benzeyecek”

Dijital bir altın yatırım şirketinin kurucu ortağına göre, 2020 ile başlayan önümüzdeki on yılda insanlar dijital yatırımlara yönelecek. Koronavirüs salgını nedeniyle dijital paralar daha büyük bir önem kazandı ve her geçen gün benimsenmeleri artıyor.

Digix kurucu ortağı ve COO Shaun Djie, yatırımcıların giderek daha fazla dijital altına yönelerek Bitcoin’e benzeyeceğini açıkladı. Salgının bu anlamda büyük rol oynadığını belirten Djie, bu gibi zor zamanlarda insanların temel ihtiyaçlarını karşılamak için yeni teknolojilere ihtiyaç duyduğunu söyledi.

binance

Şirketinin kripto para birimi DGX token’inden bahseden Djie her token’in 100 gram İsviçre altın külçeleriyle desteklenen bir gram değerine sahip olduğunu belirtti. Ayrıca altın destekli kripto token’leri son zamanlarda popülerlik kazandı ve Tether Gold, Paxos Gold ve daha fazlası gibi rakipler ortaya çıktı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz