63 Milyon XRP Transfer Edildi, Yeni Satış mı Geliyor?

Whale Alert, bugün içinde yapılan iki büyük XRP işlemini tespit etti. İlk transfer Bithumb kripto borsasından 22.000.000 XRP yani 5 miyon dolar borsanın cüzdanları arasında transfer edildi. İkinci transfer ise Jed McCaleb’ın cüzdanına yapıldı.

McCaleb’in cüzdanına gönderilen miktar 41.242.351 XRP, yaklaşık 9.940.773 dolardı. Bu kadar yüksek miktarda XRP’nin McCaleb’in cebine gönderilmesinin ardından topluluk genellikle kripto fiyatının düşmesini bekleyebilir. XRP kurucularından McCaleb bu güne kadar şirketten ayrılması sebebiyle aldığı 1 milyardan fazla XRP’yi satarak XPR fiyatındaki en büyük satış baskısı yapanlardan biri durumunda. Piyasaya yaptığı satışların XRP’yi etkilemediğini iddia eden McCeleb’e daha önce verdiği bir röportajda; “Piyasadakiler yıllardır yavaş ve düzenli bir şekilde XRP sattığımı biliyor. Benim yatırım isteklerim sektördeki diğer şirketlere negatif etki yapma üzerine kurulu değil.” açıklamasında bulunmuştu.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz