“60 Bin Dolara Ulaşabilmesi İçin Bitcoin Bu Seviyelerin Üzerinde Kalmalı”

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

Bitcoin’in (BTC) fiyatı geçtiğimiz haftalarda istikrarlı bir şekilde yükseldi. Özellikle bu hafta kurumsal ve bireysel yatırımcıların Bitcoin’e ilgi göstermesi Bitcoin’in fiyatının yükselmesini sağladı. 20 Şubat’ta BTC 57.700 dolarlık en son yüksek seviyesine ulaştı.

Kripto para analisti Michael van de Poppe, lider kripto para birimi tahminini açıkladı. Poppe, birkaç temel destek seviyesinin üzerinde kalabilirse Bitcoin’in 63 bin dolara yükseleceğini söyledi. Analist, 50 bin dolar seviyesinin Bitcoin için oldukça önemli olduğunu belirtti ve bu destek seviyesini sürdürmesi halinde Bitcoin fiyatının bir sonraki seviyeye ulaşma ihtmalinin yüksek olduğunu ifade etti. Ancak Poppe’ye göre 50 bin dolar seviyesi kaybedilirse, Bitcoin 43 bin dolara kadar gerileme yaşayabilir. Tarihsel olarak, Şubat sonu ve Mart ayının piyasa için yükseliş göstermediğini belirten Poppe, bir düzeltmenin sürpriz olmayacağını söyledi. Yine de Poppe 55 bin dolar seviyesini tuttuğu sürece Bitcoin’in 63 bin dolara yükselebileceğini tahmin etti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerik61 Milyon XRP Taşındı
Sonraki İçerikFalconX CEO’suna Göre Bitcoin’e Olan Kurumsal İlginin Arkasındaki Nedenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz