458 Milyon Dolarlık Bitcoin Bittrex Borsasına Gönderildi

Kripto para işlemlerini kesintisiz olarak raporlayan bir Twitter sayfası olan Whale Alert’e göre Bittrex borsasına bilinmeyen bir cüzdandan yüksek miktarda Bitcoin gönderildiğini tespit etti.

Hesap kripto para topluluğuna birisinin Bittrex borsasına 458.1 milyon dolar ederinde BTC gönderdiğini, yani yaklaşık 50.000 Bitcoin olduğunu bildirdi. Genellikle kripto topluluğu için bu tür devasa kripto transferlerini cüzdanlar veya balinalarla yapılan alışverişler için olduğu düşünülür. Ancak bazen soğuk cüzdanlarından birinden diğerine kripto gönderen borsalar da olabilir.

binance

Ayrıca birçok kripto yatırımcısı bu gibi büyük işlemlerde ödenen ücretin çok ucuz olmasına dikkat çekti. Yatırımcılar bu işlem için ücretin 0.50 dolar veya daha düşük olduğunu belirtti. Ek olarak, Bitcoin’in dünyanın herhangi bir yerine bankalardan çok daha hızlı ve ucuz bir şekilde büyük miktarda nakit taşınmasına izin verdiğini dile getirildi.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz