4 Milyar BTC Transfer Edildi

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

Bitcoin balinaları 4 milyar doların üzerinde Bitcoin transfer ederken, daha küçük balinaların işlemleri Temmuz’dan bu yana en yüksek seviyelere ulaşıyor. Whale Alert’ten alınan verilere göre, son birkaç saat içinde, balinalar olarak bilinen büyük kripto para sahipleri, ortalama 13.500 BTC taşıyan altı büyük Bitcoin transferi gerçekleştirdi. Bu transferlerin her biri Binance borsası tarafından yapıldı ve fonlar, dahili cüzdanları arasında taşındı. Toplamda 4 milyar dolara denk gelen 81.556 BTC aktarıldı.

2 Eylül’de lider kripto para birimi Bitcoin 50 bin doların üzerine yükselmeyi başardı. Daha önce, bu fiyat işaretine 23 Ağustos’ta ulaşılmıştı ve ondan önce, Mayıs ortasındaydı. Ancak bu sefer BTC, 50.000 doların üzerine çıkamadı ve 48.400 dolarlık alana geri döndü. Santiment zincir üstü veri satıcısı, Bitcoin 50 bin dolara yükselirken, 100.000 dolardan fazla işlem sayısının Temmuz ayının sonundan bu yana tarihi bir zirveye ulaştığını bildirdi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz