282 Milyon XRP Transfer Edildi

XRP
XRP

Büyük kripto para transferlerini izleyen Whale Alert DLT izleme hizmeti, son on dokuz saat içinde büyük XRP hareketleri hakkında birkaç tweet yayınladı. Ripple ve birkaç büyük borsanın toplam 282 milyon XRP’yi transfer etti. Ripple iki işlemde 127,6 milyon XRP’yi taşıdı. 15 milyon XRP, RL92-MN cüzdanından RL43-EE’ye gönderildi. Ayrıca şaşırtıcı bir şekilde 112 milyon XRP token’i Ripple’ın RL18-VN cüzdanına taşındı. Bu cüzdan genellikle XRP’nin diğer platformlara daha fazla dağıtımı için kullanılır.

Bybit, Binance ve Bistamp borsaları da yüklü miktarda XRP transfer etti. Bybit, Binance’e 82 milyon XRP gönderirken, Ripple Binance borsasına 24 milyon XRP taşıdı ve ardından bu miktar Bitstamp’a gitti.

binance

Bu arada son günlerde Ripple şirketinin Huobi borsasına gönderdiği XRP transferleri azaldı. Blockchain devi Ripple, Çin’in kripto devine günlük XRP transferlerini 3 milyon XRP’ye kadar düşürdü. Bilindği üzere Ripple Huobi borsasına birkaç aydır düzenli olarak XRP transfer ediyor.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz