256 Milyon XRP Aktarıldı

Popüler kripto izleme platformu Whale Alert, ABD merkezli en büyük kripto borsası Coinbase tarafından tek bir işlemde gönderdiği 256 milyon XRP tokeni tespit etti. Bu kripto miktarı, mevcut XRP fiyatı olan 1.13 dolarda 300.776.300 USD’ye eşittir. XRP ile çalışan analitik web sitesi Bithomp tarafından paylaşılan veriler, işlemin Coinbase’in dahili cüzdanları arasında gerçekleştirildiğini ortaya çıkardı. Nasdaq listesindeki kripto ticaret merkezi, ABD SEC düzenleyici kurumunun Aralık 2020’de Ripple Labs’a karşı yasal bir dava başlatmasının ardından bazı büyük borsalarla birlikte bu yılın Ocak ayında XRP işlemlerini askıya aldı.

Bu hafta başlarında Whale Alert tarafından büyük XRP işlemleri de tespit edildi. Üst düzey kripto borsası Binance, iki parça halinde şaşırtıcı 100 milyon XRP tokeni Çin’deki en büyük kritpo borsası olan Huobi’ye transfer etti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz