2020 Bitcoin’in Yılı Mı Olacak?

Son fiyat düşüşü sonrası pek çok kişi 2020’nin Bitcoin için belki de beklendiği gibi iyi geçmeyeceğini düşünmeye başlamışken Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz yaptığı açıklama ile 2020’de Bitcoin’in ilgi odağı olacağına inandığını söyledi. Eski Goldman Sachs yöneticisi attığı son tweet’de kripto paraların amiral gemisi olan Bitcoin’in makro zeminde parlayabileceğini paylaştı ve bir kaç ay volatil bir şekilde bu seviyelerde dolanacak Bitcoin’de asıl yükselişi yıl sonunda beklediğini dile getirdi.

binance

Novogratz, Bitcoin’e (BTC) küresel güvenin şok edici fiyat çöküşünün ardından buharlaştığını söylemişti. Bu aynı zamanda hemen hemen her varlık sınıfı için de geçerliydi çünkü geleneksel bir güvenli cennet olan altın, 9 Mart zirvesinden yaklaşık yüzde 15 oranında çöktü, hisse senedi piyasalarında ise durum Bitcoin’den daha kötü. Bu veriler eşliğinde uzman, piyasalara güven ortamı sağlandığında ilk büyük geri dönüşün Bitcoin tarafıdan yapacağını düşünüyor.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz