2020 Bitcoin Hareketliliğini Doğru Tahmin Eden Analist BTC’nin Yükselmesini Bekliyor

Bitcoin’in 2020’deki fiyat hareketini doğru bir şekilde tahmin eden kripto para birimi trader’ı Don Alt, ödül yarılanmasının ardından büyük bir yukarı yönlü hareket bekliyor. DonAlt, yakın zamanda Bitcoin’in başka bir makro hareketi yaşayabileceğini tweetledi.

DonAlt, Bitcoin’in 2020’deki fiyat hareketini tahmin ettikten sonra dikkatleri çekmeye başladı. Ocak başında, Bitcoin’in % 44’lük fiyat rallisini doğru bir şekilde tahmin etti. 26 Şubat’ta BTC, iki hafta aşağı yönlü fiyat hareketinden sonra 8.502 dolara kadar geriledi. Bunun üzerine DonAlt BTC’nin 2015-2017 koşuna benzer bir hareket yapabileceği, fiyatın  başlangıcından beri büyük bir yükselişte olduğunu ve düşüş hareketlerinin sadece geçici olduğunu belirtti.

binance

Yatırım fonu Fundstrat’ın kurucu ortağı Tom Lee, önde gelen kripto para biriminin bir sonraki boğa koşusu sırasında 30.000 dolara kadar yükselebileceğini söyledi.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz