1INCH Token Yüzde 100 Değer Kazandı

1inch
1inch

1inch (1INCH) %100’ün üzerinde değer kazanarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Fiyattaki kısa ama büyük artış sonucunda token için tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 8.65 dolara yükseldi. Ani yükseliş, geçen haftayı nispeten hareketsiz geçen bir haftanın ardından geldi. 1INCH yarım saatte 4,18 dolardan neredeyse 6 dolara yükseldi. Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığından beri, 1INCH hafifçe geri çekildi ve şu anda son 24 saatte yaklaşık %65 artışla 6.87 dolardan işlem görüyor. 1INCH artışı, diğer merkezi olmayan finans (DeFi) tokenlerinin fiyatta karışık sonuçlar yaşadığı bir zamanda kaydedildi.

1INCH, değerinde yakın zamanda bir artış gören tek DeFi tokeni değil. Aave (AAVE) geçen ay ve hafta boyunca, AAVE sırasıyla %5.8 ve %19.2 arttı. Sadece son 24 saat içinde AAVE %27,2’lik bir artışla 427 dolarlık mevcut fiyatına yükseldi. Kripto topluluğunda iyi bilinen bir merkezi olmayan borsa olan Uniswap, son yedi günde neredeyse %4 ve son 24 saatte neredeyse %10 oranında düşüşle geçen hafta bir gerileme yaşadı. Şu anki fiyatı 25 doların biraz üzerinde.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz