170 Milyon Dolarlık XRP Transfer Edildi

Bugün XRPL Monitor çok sayıda XRP transferi tespit etti. Ayrıca üçüncü en büyük kripto para olan XRP likidite endeksinde en yüksek seviyeye ulaştı. Bugün itibariyle toplam değeri 170 milyon doları bulan birkaç XRP transferi gerçekleştirildi. Analitik web sitesi Bithomp, bu fonların Coincheck, MXC, Bithumb ve gate.io gibi dijital borsalar arasında taşındığını ortaya koyuyor.

binance

Bununla birlikte XRP likidite endeksi, Filipinler ve Avustralya’da yeni zirvelere çıktı bu da XRP’nin yatırımcılar tarafından benimsendiğini gösteriyor. Coins.ph borsası ile çalışan Filipinler XRP likiditesinde bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini aştı. Ayrıca Finlandiya’nın ardından Avustralya’da da likidite seviyesi artış gösterdi.

Ancak bu son gelişmelere rağmen XRP fiyatı yükselmiyor. CoinMarketCap’e göre Bitcoin’in düşüşünün ardından XRP diğer ilk on kripto parayla birlikte düşerek 0.2097 dolardan işlem görüyor.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz