14 Bin ETH Yakıldı

Ethereum
Ethereum

NFT koleksiyonunun popülaritesindeki hızlı artış sayesinde Ethereum yanma oranı bir kez daha arttı. Yüksek Ethereum işlem ücretleri son 24 saat içinde 14.000’den fazla Ethereum’un yakıldığı koşullar yarattı. Artan yanma oranı, NFT projelerinde ani bir popülerlik artışının sonucuydu. NFT projeleri 2022’nin ilk günlerinde %100’den fazla etkinlik artışıyla karşı karşıya kaldı. Bunun üzerine son bir günde Ethereum yakma oranları arttı ve toplamda 14 bin adet Ethereum piyasadan silindi. Yayınlanan verilere göre, son 24 saat içinde, madencilerin çıkardığından daha fazla Ether yakıldı, bu da 9 Ocak’ı Ethereum için bir başka deflasyon günü haline getirdi.

Ana ağ yüksek ücretler veya tıkanıklıklarla karşılaştığında, Ethereum genellikle deflasyonist olur. En son NFT popülerliği artışı sırasında, Ether işlem ücretleri %150-200’den fazla arttı ve bu da ağ kullanıcısı tarafından yapılan harcamaların önemli ölçüde artmasına neden oldu. Ethereum sürekli deflasyonist günlerle karşı karşıya olsa da, piyasa performansı 5 ile 9 Ocak arasında gerçekleşen %16,6’lık bir düzeltme ile trendi takip etmiyor gibi görünüyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz