120 Bin Ethereum Borsalardan Çekildi

CryptoQuant, Ethereum’da neredeyse yarım milyar USD’nin birden fazla spot borsadan çekildiğini ve bu miktarın yarısının Binance ve Bithumb’dan çekildiğini bildirdi. Güney Koreli zincir üstü veri sağlayıcısı CryptoQuant, kısa süre önce, birden fazla spot kripto borsasından 120 bin Ethereum çekildiğini paylaştı. 60.000 ETH çekildi ve bu miktardan 34.000 ETH yalnızca Binance’den taşındı. İkinci en büyük kripto para olan Ethereum’un fiyatı o sırada 3.100 dolar bölgesinde hareket ediyordu. Ayrıca, popüler kripto takipçisi Whale Alert, Güney Kore merkezli Bithumb borsasından anonim bir kripto cüzdanına gönderilen 60.000 ETH’yi tespit etti.

ETH Hakimiyeti BTC’ye Meydan Okuyor

Üst düzey bir Bloomberg tahmincisi Christophe Barraud, Ethereum’un Bitcoin’in hakimiyetine meydan okuduğunu tweetledi ve bu açıklama için nedenler sundu. Uzman, bunun ana nedeninin finansal kurumlar tarafından benimsenmenin artması olduğunu tweetledi. Barraud tarafından paylaşılan verilere göre, bir aylık ETH vadeli işlem sözleşmeleri şu anda Bitcoin vadeli işlemlerinden daha yüksek bir primle işlem görüyor.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz