113 Milyon XRP Transfer Edildi

Bitso, Bitstamp ve Binance 113 milyon XRP’yi transfer etti. Whale Alert iki Ripple ODL platformu, BitGo ve diğer üç büyük borsa tarafından aktarılan 140 milyon dolar değerinde 113 milyondan fazla XRP tespit etti. Bitstamp, Binance ve Bittrex gibi önde gelen şirketler de dahil olmak üzere birçok büyük borsa birbirine şaşırtıcı miktarda kripto taşıdı. Bitstamp’ın dördüne katıldığı toplamda yedi işlem gerçekleşti. BitGo’ya iki kez 15,7 milyon XRP gönderdi, ardından aynı kurumsal kripto saklama cüzdanına 10 milyon XRP aktardı. Aynı platformdan 10 milyon coin de aldı. Ayrıca Bitso, 12 milyon XRP’yi Binance borsasına taşıdı.

Bu arada birkaç gündür düşüş kaydeden XRP kurucularına para kaybettirdi. Forbes, son dokuz gün içinde  servetinin önemli bir miktarını kaybeden kripto milyarderlerinin bir listesini yayınladı. Ripple’ın kurucu ortakları Chris Larsen ve Jed McCaleb net değerlerinin çoğunu mevcut düşüş sırasında kaybetti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz