110 Milyon XRP Transfer Edildi

Blockchain takipçisi Whale Alert tarafından bildirildiği üzere, son 16 saat içinde büyük miktarda Ripple’ın yerel token’i XRP transfer edildi. Whale Alert kripto takip firması tarafından yayınlanan tweet’lere göre, Ripple, Huobi ve Binance iki işlemde 65 milyon dolara denk gelen 110 milyon XRP’yi taşıdı. Bu miktarın yarısı Ripple DLT devi tarafından transfer edildi. Huobi, 50 milyon XRP’yi Binance’e gönderdi.

Daha önceki bir işlemde, Ripple 60 milyonu RL18-VN cüzdanına taşıdı. Bu adres genellikle XRP’yi Ripple dışında, kripto borsalarına, Ripple ile ortak çalışan finans kurumlarına ve bankalara ve ayrıca saklama cüzdanlarına göndermek için kullanılır. Bu arada San Francisco merkezli Blockchain devi Ripple, Huobi borsasına XRP göndermeye devam ediyor. Ripple, Huobi’ye günlük dilimler gönderiyor ve bu miktarı her hafta değiştiriyor. 18 Temmuz’dan beri Ripple’ın RL18-VN cüzdanı günlük olarak 1.781.675 XRP’yi Huobi’ye aktarıyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz