Güncellemeden Beri 100 Bin ETH Yakıldı

Ethereum (ETH)
Ethereum (ETH)

Ethereum ağı 100.000 ETH değerinde işlem ücreti yaktı. EIP-1559 teklifinin uygulanmasından bu yana Ethereum ağında yakılan coin miktarı 100.000 ETH’ye ulaştı. Ethereum ağının bu dönüm noktasına ulaşması sadece 21 gün sürdü. Bununla birlikte, Ethereum fiyatı 3 bin dolar seviyesini geçtikten sonra durgunlaştı. EIP-1559, aktivasyonu 5 Ağustos’ta gerçekleşen ve merakla beklenen Londra güncellemesiyle gelen en dikkate değer iyileştirme önerisiydi.

Büyük para politikası değişikliğinin, Mayıs ayında büyük bir yükselişe geçen Ether fiyatı için kilit katalizörlerden biri olduğuna inanılıyor. Ücret yakma mekanizması, kripto para birimini etkili bir şekilde deflasyonist bir varlığa dönüştürdü, bu da arzının zaman içinde daralmaya devam edeceği anlamına geliyor. Ayrıca analistlerin tahminlerine göre, önümüzdeki yıl boyunca iki milyon coinin kalıcı olarak tedavülden kaldırılması bekleniyor.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikİsviçre Alpleri’ndeki Otel BTC Kabul Ediyor
Sonraki İçerikÇin Merkez Bankası İçin Bitcoin Değersiz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz