1 Milyar Dolar Değerinde ETH Taşındı

Ethereum
Ethereum

Anonim balinalar ve büyük dijital borsalar tarafından 1 milyar doların üzerinde Ethereum aktarılırken, aynı miktarda ETH yakıldı. Whale Alert, son 20 saat içinde Ethereum’da 1 milyar doların üzerinde şaşırtıcı bir miktarın kaydırıldığını tweetledi. Bu transferlerin göndericileri ve alıcıları anonim balinalar ve büyük kripto borsalarıydı. En büyük transferde, bir anonim cüzdandan diğerine 61.017 ETH taşındı. Diğer transferlerde ortalama 20.000 ETH gönderildi. Aktarılan toplam Ethereum miktarı, Ethereum başına 3.601 dolarlık mevcut döviz kurunda 1 milyar doları geçti.

EIP-1559 yükseltmesinin gerçekleştiği 5 Ağustos’tan bu yana ağda 297.000 ETH yakıldı. Bu da yaklaşık olarak 1 milyar dolar değerinde Ethereum’a denk geliyor. EthHub’ın kurucu ortağı Anthony Sassano, Twitter sayfasında bunu doğruladı. Londra hard forku, ağdaki işlem ücretlerini yakmak için bir mekanizma uyguladığı için Ethereum’u deflasyonist yapmaya başladı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikBir Günde 10 Milyon BTC İşlemi Gerçekleşti
Sonraki İçerikBrian Brooks Kripto Düzenlemelerinden Bahsetti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz