1.2 Milyon Kullanıcı NFT Pirate Bay’e Akın Etti

NFT Pirate Bay
NFT Pirate Bay

Avustralyalı bir yazılım geliştiricisi, “The NFT Bay” adı verilen, non fungible tokenlerin (NFT’ler) çevrimiçi bir deposunu oluşturdu. Depo, blok zinciri ile korunan tokenlerin kendisini değil, NFTS’nin JPEG sürümlerini içerir.

Adelaide’de ikamet eden Geoffrey Huntley, 10 saat önce, o zamandan beri toplam 1,2 milyon ziyaret çeken 17.96 terabaytlık, NFT görüntü kopyalarının arşivini içeren NFT Bay’i başlattı. Site, kullanıcıların korsan filmler, video oyunları, müzik ve diğer medyaları indirebilecekleri torrent sitesi The Pirate Bay ile aynı düzen ve logoya sahiptir. Ancak, gişe rekorları kıran filmleri indirmek yerine, kullanıcılar NFT’lerin JPEG kopyalarını indirebilir. Huntley yaptığı açıklamada, NFT şüphecisi, şakanın sanatsal bir amacı olduğunu söyledi ve bunu “eğitici bir sanat projesi” olarak nitelendirdi, böylece insanlar “NFT sanatını satın alırken satın aldıklarını” gerçekten anlayacak ve yeniden gözden geçirecekler.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz