Yeni Bitcoin Cüzdanı Geliştirildi

İspanyol yazılımcı José Femenías Cañuelo tarafından geliştirilen yeni cüzdan hizmeti 1 Aralık tarihinde hizmete açıldı. Bu yeni cüzdan Bitcoin ve benzeri kripto para birimlerine ait hesapların daha kolay hatırlanması için geliştirildi.

Cañuelo kendi cüzdanını geliştirmeden önceki uzun ve kafa karıştırıcı olan Bitcoin adreslerinin ezberlenmesini imkansız olarak nitelendirdi. Bununla birlikte, kullanıcıların kripto paralar ile ödeme yaparken veya para alırken adres bilgilerini girmesi zorunluluğunun ortadan kaldırılması gerektiğini belirtti.

binance

Yeni geliştirilen Easypays isimli hizmet ile kullanıcılar Bitcoin adreslerini kolaylıkla hatırlayabilecekler. Ek olarak, cüzdan sistemi kullanıcılarına üç ayrı Bitcoin hesap format sunuyor. Bu sayede kullanıcılar para transferi yaparken gerçek adresleri yerine, kendileri için tasarlanmış tanımlayıcı tabirler yazabiliyorlar.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz