XRP Fiyatı Kritik Seviyede! XRP Düşecek mi?

Son dönemde önündeki en kritik direnç olan 0.30$ seviyesini kırdıktan sonra Bittcoin’in geri çekilmesi ile birlikte tekrar başladığı yöne dönen XRP teknik olarak oldukça önemli bir noktada duruyor.

4 Saatlik grafikte XRP 0.282$’den geçen MA100’den destek aldı ancak fiyatın hala burayı aşağı kırma potansiyeli var. Günlük grafikte baktığımızda ise iki gündür destek seviyesi olarak çalışan 20 günlük ortalama 0.279‘dan geçiyor. Fiyat böyle giderse MACD indikatörü 20 günün ardından günlük grafikte sat sinyali oluşturacak.

binance

Eğer burası kırılırsa öncelikle 4 saatlik grafikte Bollinger bandının alt çizgisi 0.264$ seviyesine kadar geri çekilebilir. XPR’nin son destek seviyesi ise 200 günlük ortalamasının geçtiği 0,25 seviyesi olacaktır.

Son dönemde Bitcoin’in düşüşü dışında BTC paritesinde de negatif ayrışan XRP’de yukarı yönlü bir hikaye başlaması için haftalık kapanışı 0.298‘üzerine yapmalı. Eğer başarabilirse 0.38$ seviyesine kadar gidebilecek bir kanalı açmış olacaktır.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz