VeChain’den Yeni Ortaklık. Japon Devi Vechain İle Proje Geliştiriyor

VeChain Japon’ya merkezli dünyanın önemli baskı ve üretim şirketlerinden Dai Nippon Printing Group (DNP Group) ile partnerlik açıklamasından bulundu. DNP Group çevre dostu topluma katkıda bulunmak için VeChain ToolChain tarafından desteklenen yeni bir sürdürülebilir ekonomi projesi başlattı. DNP $10 milyar dolar sermayesi ile Japon’nın en büyük firmalarından.

Proje Vechain ve partneri Fresh Supply Co. tarafından gerçekleştiriliyor. İlk demoda insanları kahve aldıklarında sahip oldukları plastik bardakları ellerinden çıkartana kadar olan davranışların takip edilmesi ve blockchain teknolojisini kullanarak kahve bardaklarını geri dönüştürmeye teşvik etmek amaçlanıyor. Proje sayesinde tüketiciler ellerindeki kahve fincanlarını geri dönüşüme kazandırarak puan ve bu puanlarla da ödül kazanabilecek. Bunun teknik altyapısı ve kaydı Vechain Thor üzerinde tutulacak.

binance

 


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz