SEC ve Ripple Davasından Son Gelişmeler

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nda (SEC) kıdemli bir duruşma avukatı olan Jorge Tenreiro, 21 Mayıs’ta Yargıç Sarah Netburn ile yaptığı telefon konferansında yaptığı olumlu sunumda, Ripple’ın avukatlarının şirkete XRP’nin aynı anda bir para birimi ve menkul kıymet olabileceğini söylediğini savundu. Tenreiro, avukatlardan aldığı tavsiyelere uymamayı seçerse, Ripple için “oyun sona ereceğini” söyledi.

Ripple’ın avukatı Gregory Rapawy, Ripple’ın aldığı tavsiyenin savunma konusu olmadığını iddia etti. Tenreiro yanıt olarak Ripple’dan olumlu savunmasını geri çekmesini istedi. Buna ek olarak Rapawy, Ripple’ın ayrıcalıklı olmayan dahili belgelerin keşfedilmesine direnmediğini ve her iki tarafın dahili belgelerinin de potansiyel olarak adil bildirim savunmasıyla ilgili olduğunu ekledi. Ayrıca Yargıç Netburn kararı “bir an önce” açıklayacağını belirtti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz