Napoleon Bitcoin Fonu Duyuruldu

Paris merkezli varlık yönetim şirketi Napoleon AM, yeni denetimli Bitcoin (BTC) fonunu duyurdu. Yapılan duyuruya göre Napoleon Bitcoin Fonu şirket tarafından 8 Kasım tarihinde Fransız yasalarına uygun bir biçimde oluşturuldu.

Napoleon AM şirketi Bitcoin ve Blockchain teknolojisinin gücünü fark ettikten sonra Napoleon Bitcoin Fonu’nu geliştirmeye karar verdiklerini açıkladı. Şirketin bu fonu geliştirmedeki amacı günlük likiditeye sahip ürünler için kurumsal veya profesyonel yatırımcılara portföy çeşitliliğini arttırmak olduğu biliniyor.

binance

Bitcoin’in eşsiz bir varlık olduğunu vurgulayan şirket, fonun Bitcoin’in fiyat hareketliliğiyle etkileşim imkanı sunan ilk denetimli araç olduğunu iddia etti. Ek olarak, Bitcoin’in yüksek dalgalanmaları ve anormal kar oranı gibi özellikleri nedeniyle şirket Bitcoin’i portföyleri çeşitlendirmek ve risk kar oranını optimize etmek için uygun hale getiriyor.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz