İslami Finans, Blockchain Teknolojisiyle Tanışıyor: Caizcoin

İslami kripto para apoletini taşıyan Caizcoin, uluslararası piyasalarla birlikte Türkiye’de de yatırımcılarıyla buluşmak için gün sayıyor.

Uluslararası arenada İslami blockchain ve kripto para birimi olarak sertifikalandırılan  Caizcoin, yenilikçi finansal teknolojileri insani ve İslami değerlerle bir araya getirme misyonuyla yola çıkıyor. Önümüzdeki aylarda Türkiye’de lansmanı yapılacak olan Caizcoin, yatırımcılarına evrensel ve insani değerleri esas alan ekosistem sağlamayı hedefliyor. Lansmanın ardından Caizcoin’in 2021 yılının üçüncü çeyreğinde kripto para alım satım platformlarında işleme açılması bekleniyor.

binance

Özel hedef kitlesiyle yüksek getiri potansiyeli

İnsani değerlere sadık kalırken herkesin modern finans dünyasına katılmasına olanak tanıyan Caizcoin, İslami finans standartlarına uygun cüzdan ve misyonuna uygun borsalarda  faaliyetlerini sürdürecek.

Hedef kitlesi ve alanında öncü bir kripto para olması dolayısıyla Caizcoin, yüksek getiri potansiyeli ile dikkat çekiyor. Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerinden yatırımcı portföyüne sahip olan Caizcoin, ödeme aracı olmasının yanı sıra yatırım aracı olarak da ilgiyle karşılanması bekleniyor.

Profesyoneller tarafından İslami değerlere uygun olarak tasarlandı

Küresel finans düzenindeki insani değerlere katkı yapacak olan finansal teknolojilere bir yenisi daha ekleniyor. Almanya’da kurulan Caizcoin, yenilikçi finansal çözümleri, adil, geniş katılımlı ve şeffaf yönetim stratejilerini bir araya getirmeyi hedefliyor.  Blockchain teknolojisinin İslami değerler ile harmanlandığı Caizcoin, uluslararası akademisyenler, ekonomistler ve dijital finans uzmanlarından oluşan tecrübeli bir ekip tarafından tasarlandı. İslami ve insani değerler temelinde yükselen Caizcoin, herkes için finansal özgürlük vizyonuyla piyasaya sunuluyor.

Uluslararası finans arenasında yükselen kavramlar arasında yer alan İslami finans ile blockchain teknolojisini bir araya getiren Caizcoin, İslam dünyası ile modern Batı dünyasını ekonomik anlamda bütünleştirmeyi amaçlıyor. İnanç bağlamında adalet, dürüstlük, güvenlik, şeffaflık, merhamet ve uyum gibi değerleri, bağımsızlık, yenilikçilik gibi kavramlarla birleştiren Caizcoin, insani değerlerin öncelikli olduğu bir ekosistem sağlamasıyla dikkat çekiyor.

Zekat ve bağış ödemeleri blockchain teknolojileriyle yapılabilecek

Blockchain teknolojisinin temel özelliği olan merkeziyetsizlik ilkesinden yola çıkarak kendi blockchain altyapısını dizayn eden Caizcoin, yatırımcılarına hızlı ve uygun maliyetli uluslararası para transferi imkanı sunuyor. Sivil toplum kuruluşları ile yapılan işbirlikleriyle yatırımcılarının zekat, fitre, fidye, kumanya, kurban kampanyaları ve yardım bağışlarının blockchain teknolojisi üzerinden anonim olarak gerçekleştirilmesini sağlıyor. Caizcoin, İslami değerlere ve standartlara uyulması dahilinde blockchain teknolojisi ile güvence altına alınan fonlarla anında para transferi sağlıyor.

Köklerindeki evrensel insani değerlerden güç alan güvenli bir ödeme sistemi sunan Caizcoin, dünya çapındaki yatırımcılarını para çekme işlemlerinde belirli bir miktara kadar masraflardan muaf tutuyor. Rakipsiz bir büyüme potansiyeline sahip olan Caizcoin, maksimum güvenlik ve veri koruması sağlayan dijital cüzdanı ve 3. taraf API entegrasyonlarıyla küresel çapta kullanımı teşvik ediliyor.


Sosyal Medya

Instagram: https://www.instagram.com/caizcoin_official

https://www.instagram.com/caizcoin_tr

Twitter:          https://twitter.com/caizcoin

https://twitter.com/caizcoin_tr

Facebook:       https://www.facebook.com/Caizcoin-100282385356919/

Pinterest:       https://www.pinterest.de/caizcoin/

Telegram:       https://t.me/caizcoin_official

 

İletişim:

Cumhur Nadir
Halkla İlişkiler Yöneticisi
Telefon: +4969222260970
E-mail: [email protected]
Website: https://caizcoin.com


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikBitcoin Madencilik Hisseleri Bitcoin’e Kıyasla Daha İyi Performans Gösterdi
Sonraki İçerikJed McCaleb 222 Milyon XRP Taşıdı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz