Google, Hedera Hashgraph’ın Yönetim Konseyine Katıldı

hedera hashgraph
hedera hashgraph

Hedera Hashgraph bulut sağlayıcısı olarak Google Cloud Platform’u seçti. Google bloglarındaki 11 Şubat tarihli bir yayın, Hedera’nın seçim için övgüde bulunurken, projenin yönetiminde aktif bir pay aldığını da ortaya koyuyor.
Hedera, herkese açık test ağlarını ve Hedera Consensus Service ekosistemini barındırmak için Google Cloud’u kullanacak. Bu, Hedera geliştiricilerinin Google’ın coğrafi kapsamından ve altyapısından yararlanmalarını da sağlayacak.

Google’ın Hedera Hashgraph ’ın halka açık yazılımını kullanması ile Google artık Hedera konseyinin bir üyesi olduğunu duyurdu. Taahhüdünün bir parçası olarak Google Cloud, bir Hedera ağı işletecek. Ayrıca Bitcoin ve Ethereum gibi blok zincirlerinden blok bilgilerini içeren verilere de erişim sağlayabilecek.

binance

Google Cloud, blockchain alanına aktif olarak katılmıştı. Hedera ile Google Cloud, diğer büyük şirketleri takip ederek projenin yönetiminde aktif rol alacak.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz