Birçok Altcoin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) geçtiğimiz haftadaki fiyat hareketliliği, altcoinlerin öne çıkmasına ve pazar payı kazanmasına neden oldu. Bilindiği üzere Bitcoin geçtiğimiz hafta 50 bin doların altına geriledi ve ardından toplarlanmaya başladı. Ancak bu sırada birçok altcoin yeni zirvelere yükseldi.

Ethereum tabanlı merkezi olmayan finans projesi Compound’un COMP token’i bir gecede %17 değer kazanarak 671 dolara yükseldi. Polygon’un MATIC token’i %68 artışla rekor seviyesi 0.576 dolara ulaştı. Solana blockchain ağındaki artan aktivite sayesinde SRM token fiyatının 11.47 dolar ile yeni bir zirve gördü. Bununla birlikte en büyük altcoin olan Ethereum yükselmeye devam etti ve bugün 2.800 dolara yükselmeyi başardı. Genel kripto para birimi piyasa değeri şu anda 2.004 trilyon dolar ve altcoin’lerin yükselişe geçmesiyle birlikte Bitcoin’in hakimiyet oranı %50.3’e kadar düştü.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz