Ethereum’da Kritik Kesişim! ETH Teknik Analizi

Ethereum’da bugün, 8 Mayıs 2019’dan beri ilk kez günlük bazda 100 günlük hareketli ortalama 200 günlük ortalamayı yukarıya kesiyor. Bu kesişim en son olduğunda ETH fiyatı üç ay içinde %155 yükselmişti.  Benzer bir grafik çizerse ETH‘nin benzer bir zaman dilimi içerisinde 500 doları geçmesi mümkün olabilir. Kısa vadede Bitcoin 9000 dolar üzerindeki stabil duruşunu sürdürürse dominansın düşmesi beklenebilir ve bu durum en başta Ethereum’a yarayacaktır. BTC şartlarından gelen yükselmeyi kendi pozitif ayrışmasıyla destekleyecek bir Ethereum yeniden yükseliş yaşayabilir.

binance

ETH Bitcoin paritesinde de güçlü bir grafik çiziyor. Bir süredir 20 günlük ortalamasının altına düşen ETHBTC paritesinde fiyat bugünkü kapanışla tekrar 20MA’nın üzerinde kapanacak gözüküyor. Trend devam ederse  BTC paritesinde bir sonraki önemli hedef kritik 30.000 sat denemesi olacaktır.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz