Ethereum’da Kritik Destek Seviyeleri! ETH Teknik Analizi

230 dolardaki önemli desteğini kıran Ethereum (ETH) son iki günde dolar bazında %25 değer kaybetmiş oldu.

Ethereum’da düşüşün devam etmesi Bitcoin’in kritik 8800 dolar seviyesinin altına düşmesi ile doğru orantıda gerçekleşecektir. ETH için artık aşağıdaki en önemli seviye 205 dolardan geçen 100 günlük ortalama, 200 dolar psikolojik sınırı ve, 195 dolardan geçen 100 haftalık ortalama. Yani Bitcoin düşüş emaresi gösterirse fiyat 195-205 dolar bandına çekilecektir. Analistlere göre bu Ethereum’un kısa vadede bu seviyelerden aşağıya düşmesi beklenmiyor.

binance

Bitcoinde tekrar 9200 doların üzerine çıkarsa ETH hızlıca toparlanarak pozitif ayrışma gerçekleştirebilir ve tekrar 250 dolar seviyesinin üzerine çıkabilir.  250 dolar üzerinde kapatma yapan Ethereum yeni bir koşuya başlayabilir.  Altocinler yavaş yavaş BTC bazında toparlanma göstermeye başladı. Ethereum’da tekrar 20 günlük ortalamasının üzerine çıkmaya çalışıyor, bunu başarırsa görünüm ayıdan tekrar boğaya dönebilir.

 


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz