Ethereum Madencilik Zorluğu Yükseldi

Ethereum (ETH)
Ethereum (ETH)

Bitcoin’in hash oranı, Çin’deki madenciliğin yasaklanmasından sonra hala toparlanıyor olsa da, Ethereum, Kuzey Amerika ve Avrupa’dan gelen hash oranının çoğu nedeniyle bundan çok fazla zarar görmedi. Şu an itibariyle, Ağustos ayındaki düşüşün ardından Ethereum hash oranı tamamen toparlandı ve zorlukla aynı anda rekor seviyelere yükseldi. Madencilerden gelen satış baskısı daha az olacağından, madencilik zorluğunun artması genellikle piyasa tarafından olumlu bir işaret olarak kabul edilir. Madencilik zorluğu doğrudan madencilik gücüne bağlıdır ve buna göre yükselir.

4 bin dolar seviyesine çok yaklaşan Ethereum, belirtilen direnç bölgesinin üzerinde bir yer edinemedi. CoinMarketCap’e göre Ethereum dolardan işlem görmeye devam ediyor. 1 Eylül’de Ethereum büyümeye başladı ve %20 büyüme ile sonuçlandı. Fiyattaki artışa büyük olasılıkla Ethereum, BSC ve Polygon gibi ağlara ek yatırım çeken DeFi ve NFT pazar performansı neden oluyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikBitcoin (BTC) 52 Bin Dolara Yaklaştı
Sonraki İçerikDOGE Elon Musk’ın Etkisi Olmadan Yükseldi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz