Ethereum Classic Agharta Hard Forkuna Hazırlanıyor

Ethereum Classic’in (ETC) geçtiğimiz dönemde gerçekleştirdiği ve yapıldığı dönemde fiyatlanmasını sağlayan Atlantis hard forkunun ikinci yarısı olacak olan Agharta hard forku takribi olarak 15 Ocak 2020‘de gerçekleştirilecek. Tastnet’de Mordor isimli güncellemeyi tamamlayan ETC için hard fork’un sorunsuz olarak yapılacağı görüldü.

Gelecek hard fork’un en önemli kısmı Ethereum Classic’in Ethereum (ETH) altyapısındaki uygulamalarla uyumlu çalışmasını sağlayacak bir dizi geliştirme içermesi.

binance

Etheruem Classic geliştiricileri aynı zamanda madencilik algoritmasının değiştirilmesi üzerinde tartışıyorlar. Şu an Proof-of-Work için Ethash altyapısı kullanan ETC’de SHA-3 altyapısına geçmek genel olarak destekleniyor.  ASIC madenciliğe karşı önlemleri tartışan ETC Daha önce %51 saldırısına maruz kalmıştı. Saldırganlar çifte harcama yaparak 1,1 milyon dolarlık haksız gelir elde etmiş ve piyasaları zarara uğratmıştı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz