Ethereum Çin Pastasını Hedefliyor

Ethereum’un kurucularında aynı zamanda Consensys’ın kurucu Joseph Lubin, Çin Merkez Bankası Dijital Parası’nın (CBDC) Ethereum dahil diğer merkezsiz zincirlerle birlikte çalışabilir olmasını umduğunu söylediği.

Lubin Forbes dergisine verdiği röportajda; “Çin yönetimin kendisi için en faydalı olacak şeyi yapacaktır, umarım bu ayrıca açık ve birlikte çalışılabilir olur.” dedi. Lubin aynı zamanda Çin yönetimine mesaj vererek; “Çin’e Ethereum teknolojisi için uzman yardımı vermeyi seve seve yaparım. Ana fikir şu ki Ethereum blockchain zincinlerinin en güçlüsü olduğu ve çok olumlu bir virüs gibi insanların zihinlerine yerleşecek.

binance

Çin’in blockchain teknolojisi ile olumlu adımlarından sonra pek çok yeni proje çok ciddi yatırımlar bulurken var olan projelerde bu pazarda daha iyi yer edinmek için çalışmalara başlamıştı. Görünen o ki Ethereum’da bu büyük pazarda yer almak için çeşitli girişimlerde bulunacak.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz