Ethereum’un Son Günlerde Artmasının Nedenleri

En büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH), geçtiğimiz hafta boyunca değer kazandı ve son yirmi dört saat içinde %15 yükseldi. Bu yükselmeye sebep olan birkaç faktör var. Örneğin merkezi olmayan finans (DeFi) sektörde en fazla Ethereum ağında bulunmaktadır. Şu anda, neredeyse tamamı Ethereum ağında bulunan DeFi’de 745 milyon ABD dolarından fazlası kilitli durumda. Bu sayı Mart ayındaki çöküş ile birlikte düşüş yaşasa da şimdilerde yükselmeye başladı.

Bununla birlikte, son yirmi dört saat içinde Ethereum vadeli işlemler ticaretinde önemli bir artış gördü ve bu da fiyatını etkiledi. Ayrıca Ethereum Temmuz ayında Serenity olarak adlandırılan en son güncellemesinin ilk kısmı hazırlanmış olacak. Bu güncelleme ile birlikte Ethereum ağındaki ölçeklendirme sorununun da giderilmesi bekleniyor. Böylelikle yatırımcılar Ethereum değerinin de yükselmesini bekliyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz