Eski Morgan Stanley Geliştiricileri Yeni Bir Kripto Borsası İçin Çalışıyor

Eski Morgan Stanley geliştiricileri, kendi soğuk cüzdanı, büyük işlem hızları ve daha fazlasıyla donatılmış yeni bir kripto borsası oluşturmak için bir araya geldi.

Yakın tarihli bir duyuruya göre, Phemex adlı yeni bir yüksek hızlı kripto türev borsasının lansmanının yakın gelecekte düzenlenmesi bekleniyor.

binance

Bu yeni borsa, Morgan Stanley’de çalışan bir grup geliştirici tarafından oluşturuldu. Geliştiricilerin en az sekiz tanesi daha önce bankada yöneticilerdi. Şirketin kurucularından biri olan Jack Tao yeni borsa ile ilgili şunları söyledi;

“Son birkaç haftadır devam eden beta testi sırasında teyit edildiği gibi, her saniyede 300.000 kadar işlem gerçekleştirebilir. Ayrıca yüksek işlem hızının yanı sıra, platform aynı zamanda bir milisaniyeden daha az bir tepki süre ile son derece hızlı bir şekilde sipariş girişi sunma yeteneğine sahiptir.”

Ek olarak, Tao kripto varlıkların güvenliğinin önemini bildiği için ekibin soğuk cüzdan sistemini geliştirdiğini söyledi.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz