EOSIO’dan Yeni Değişiklik Önerisi

EOS Blockchain ve token hizmetinin arkasındaki firma EOSIO, 21 Aralık tarihinde yayınladığı yazıda, yeni bir değişiklik önerisinde bulundu. Bu öneride, kullanıcılara ait olduğu için kullanılmayan işlemci (CPU) ve bant genişliği (NET) kaynakları nedeniyle yaşanan ağ tıkanıklığını önleme yer alıyor. Bu durumun mevcut ağ sisteminin tam olarak çalışmasını engellediğine vurgu yapan şirket, kısa zamanda kullanıcılarının işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirmesini sağlayacak yeni bir sistem oluşturacak.

EOSIO firması yaptığı açıklamada kullanıcıları için REX ağ kaynak sisteminin yeni versiyonunu anlattı. Açıklamaya göre “Yeni önerilen sistem ile kullanıcılar, akıllı sözleşme yoluyla toplam arzın 30 günlük CPU/NET oranını sağlamak üzere kaynak kiralama ücreti ödeyecek. 30 günden sonra kiralama yenilenmeli ve fiyatlandırma CPU/NET kaynakları için gereken arz ve talep değişikliklerine bağlı olarak piyasaya dayalı bir mekanizma kullanılarak otomatik olarak ayarlanmalıdır.”

binance

Ayrıca kullanıcılar bu yeni sistemle birlikte EOS token’ları üzerinde hak sahibi olacaklar.

 


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz