En İyi Performans Sergileyen Varlık Sınıfı Kripto Paralar

Yıl sona ererken kripto para birimleri bir kez daha diğer büyük varlık sınıflarından daha iyi bir performans gösterdi. Yüksek volatilite ve likidite kriptonun başarısındaki muhtemelen en belirleyici özellikleridir. Bu durum piyasa katılımcılarının dijital ve fiat para birimleri arasında hızlı ve kolay bir şekilde ticaret yapmasına izin verir.

Yıllık performansa göre kripto paralar 2019 yılı ABD hisse senetleri, emtia ve tahvil piyasalarının yıllık getirilerinin çok üzerine yükseldi. Digital Assets Data Başkanı ve kurucu ortağı Ryan Alfred, büyük kripto varlıklarının bu yıl için geleneksel pazarlara karşı çok daha yüksek getirilere sahip olduğunu söyledi. Digital Assets Data tarafından erişilen veriler, bu yılki piyasa değeri ile en iyi 10 kripto performansının Altın, Petrol ve hisse senetleri gibi diğer önemli varlık sınıflarına nasıl karşı çıktığını göstermektedir.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz