Elon Musk’ın Net Değeri 861 Milyar Dogecoin

Elon Musk
Elon Musk

Elon Musk’ın Dogecoin’deki net değeri toplam 861 milyar token ve bunun gelecekte Mars’ta kalıcı bir koloni kurmak için yeterli olduğunu umuyor. Dünyanın en zengin insanlarından biri olan Musk’ın net değeri 209 milyar dolar civarında. Elon Musk, bu paranın nihayetinde insan yaşamını Mars’a uzatmak için yeterli olacağını umarken, DOGE topluluğundaki bazı kişiler, DOGE’nin gelecekte kızıl gezegende para birimi haline gelmesini hayal ediyor.

Dogecoin YouTuber Matt Wallace, Musk’ın servetini DOGE eşdeğeri olarak hesapladı. Wallace’ın tweetine göre, 209,4 milyar ABD doları değerindeki net değerle, en popüler meme kripto para birimindeki eşdeğeri yaklaşık 861 milyar DOGE’dir. YouTuber, bunun Warren Buffett (101,6 milyar dolar) ve Bill Gates’in (132,4 milyar dolar) net değerinden daha fazla olduğunu tweetledi. Musk’ın dünyanın en büyük Dogecoin sahiplerinden biri olduğuna inanılıyor. Tesla ve SpaceX CEO’su, şu anki servetinin kızıl gezegende kalıcı bir koloni kurmak için yeterli olduğunu umduğunu söyledi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz