Elon Musk, Klasik Tweetiyle DOGE ve Kurucu Ortağını Destekliyor

Dogecoin (DOGE)
Dogecoin (DOGE)

17 Ocak’ta, 2013’te Jackson Palmer ile birlikte Bitcoin’in bir parodisi olarak Dogecoin’i kuran Billy Markus, tweetinde, kripto topluluğundaki birçok insanın, Dogecoin’in bir şaka olarak ortaya çıkması gerçeğiyle ilgili hala çöküş yaşadığından şikayet etti. Şimdiye kadar DOGE’nin yalnızca şaka amaçlı bir kripto değil, aynı zamanda faydalı olduğu konusunda ısrar etti. Markus’un Doge eleştirmenleri hakkındaki şikayetlerine Musk da destek verdi. Dogecoin’in en büyük ve en etkili destekçisi, Tesla CEO’su Elon Musk, en sevdiği kripto para birimi Dogecoin’in kurucu ortağını desteklemek için daha önce yayınladığı ve bir klasik haline gelen bir tweetini attı ve şöyle yazdı: “En eğlenceli sonuç en olası olandır.”

Son zamanlarda, birkaç büyük ve küçük işletme, en büyük meme kripto para birimi olan Dogecoin’de ödeme kabul etmeye başladı. Bunların arasında büyük ABD sinemaları zinciri AMC, oyun devi Nexon, Gamestop ve Mark Cuban’a ait Dallas Mavericks bulunuyor. Ayrıca geçtiğimiz günlerde Tesla, çevrimiçi Tesla Shop’taki bazı ürünleri için DOGE ödemeleri almaya başladığını duyurdu.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz