Elon Musk: Bitcoin’in Destekçisiyim

Elon Musk
Elon Musk

1 Şubat’ta yalnızca davetliler için özel bir sesli sohbet platformu olan Clubhouse görüşmesine katılan Tesla CEO’su Elon Musk, lider kripto para birimi Bitcoin’den bahsetti. Andressen Horowitz ve diğer önde gelen yatırımcılarla yapılan görüşmede Musk’a Bitcoin hakkındaki düşünceleri soruldu. Sohbeti dinleyebilen davetliler Musk’ın “Bitcoin’in iyi bir şey olduğunu düşünüyorum. Bitcoin’in destekçisiyim. Bence Bitcoin geleneksel finans tarafından geniş çapta kabul görmenin eşiğinde” dediğini paylaştı. Dan Tapiero da benzer bir düşünceyi paylaştı. Tapiero, dünyanın en zengin adamının Bitcoin destekçisi olmasının “iyi hissettirdiğini” söyledi.

binance

29 Ocak’ta Musk, Twitter biyografisine “Bitcoin” kelimesini yazdı ve BTC’nin fiyatının 30 dakika içinde %14’ün üzerinde yükselmesine neden oldu. Bununla birlikte Mike Novogratz, Tesla veya SpaceX’in yakında bilançolarına BTC ekleyebileceğini iddia etti. 


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikXRP Düşüşe Geçti
Sonraki İçerikKiss Solisti DOGE ve XRP Satın Aldığını Açıkladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz