Elliptic Discovery Başlatıldı

Londra merkezli kripto para birimi uyumluluk firması Elliptic, bankaların kripto borsaları ile daha yakından çalışmasını sağlayan yeni bir araç başlattı.

11 Aralık tarihinde yayınlanan rapora göre, Elliptic Discovery olarak adlandırılan ürün bankaların kripto işlemleriyle ilişkili riskleri yönetebilmelerini sağlamak için 200’den fazla küresel kripto borsasının ayrıntılı profillerini toplamaktadır. Elliptic Discovery 2013 yılından bu yana toplanan verileri içermektedir.

binance

Özellikle bankalar için tasarlanan Elliptic Discovery kripto varlıklar üzerindeki fon akışlarını belirlemek ve kara para aklama da dahil olmak üzere riskleri değerlendirmek için gerekli öngörülere sahip ekipleri sağlıyor.

Elliptic’in CEO’su ve kurucu ortağı James Smith, yeni aracın, banka kurumları tarafından kripto ekosisteminde mevcut görünürlük eksikliğini gidermek için oluşturulduğunu belirtti.

 


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz