Değişmeyen Kripto Yasası Salı Günü Oylanacak

ABD
ABD

ABD altyapı yasa tasarısına yönelik tartışmalı kripto hükümleriyle ilgili Senato görüşmeleri, orijinal yasa tasarısının Salı günü oylanacağını öne sürerek değişiklik yapılmadan sona erdi. Hükümler, genişletilmiş dijital varlık vergilendirmesi yoluyla altyapı finansmanı için 28 milyar dolar artırmayı amaçlıyor ve bir “komisyoncu” oluşturduğu kabul edilen herhangi bir kripto firmasına geniş üçüncü taraf raporlama gereksinimleri getirecek.

9 Ağustos’ta, Compound Finance’in genel danışmanı Jake Chervinsky, Senato’nun hükümlerle ilgili tartışmayı sona erdirmek için 29’a karşı 68 lehte oy verdiğini ve Salı günkü nihai oylamaya kadar tartışmaları durdurduğunu tweetledi. Bununla birlikte Chervinsky, Senato’nun nihai oylamasından önce oybirliğiyle tasarıda bir değişiklik yapabileceğini vurguladı. Kripto sektörü, Senatörler Pat Toomey, Rob Wyden ve Cynthia Lummis tarafından önerilen ve madencileri, doğrulayıcıları ve yazılım geliştiricilerini hükümden muaf tutmak için kripto “komisyoncularının” tanım kapsamını sınırlayacak bir değişiklik yapılması için destek verdi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz