Coinbase Yönetim Kuruluna İki Önemli İsmi Kattı

Coinbase, yönetim kurulu gözlemcisi olarak Silikon Vadisi VC’nin ve Andreessen Horowitz’in kurucu ortağı Marc Andreessen’i kattı. Daha sonra Coinbase yakında halka açılacak lojistik firması DoorDash’ta yönetici ve fintech firması Square’de eski ürün geliştirme lideri olan Gokul Rajaram’ı şirkete dahil etti. Yapılan açıklamaya göre, Rajaram, Coinbase yönetim kuruluna yöneticilerinden biri olarak katıldı.

İkili, Andreessen Horowitz’in ortağı Chris Dixon ve Amerikalı girişimci Barry Schuler’in yerini aldı. Andreessen, Coinbase şirketi ile ilgili olarak, Coinbase’in erken aşamadaki bir başlangıçtan kriptoda en güvenilir şirkete dönüştüğünü belirtti ayrıca ileride Coinbase’in kriptoyu ana akım haline getirmeye yardımcı olacak şirket olacağını da dile getirdi. Bu arada iki önemli ismin eklenmesiyle birlikte teknoloji firmasının temeli her zamankinden daha güçlü hale gelmiş oldu.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz