Cardano Aktif Olarak Geliştirilen İlk 3 Proje Arasında

Cardano
Cardano

Cardano şu anda 490 Github katkısıyla haftanın aktif olarak geliştirilen ilk üç projesi arasında yer alıyor. Geliştirme faaliyetinin kısa vadeli piyasa fiyatları üzerinde etkisi çok az veya hiç olmamasına rağmen, projenin uzun vadeli gelişiminin olumlu bir işareti olabilir. Başarılı tamamlama ve kapsamlı testlerin ardından, Vasil’in ana ağ lansman tarihi, Cardano’nun geliştiricisi Input Output tarafından 22 Eylül olarak belirlendi.

IOG tarafından izlenen hazırlık metriklerine göre, Vasil düğümü 1.35.3 ana ağ bloklarının %87’sini üretti. Binance entegrasyonunu tamamlamaya önemli ölçüde daha yakınken, MEXC ve Bitrue borsaları Vasil’in hazır olduğunu belirtmişti. AscendEX, NDAX ve Dex-Trade borsaları da Vasil için hazır, çünkü bir dizi başka borsa düğümlerini güncelleme sürecinde. Ek olarak, dApp’lerin %70’i üretim öncesi testlerden olumlu sonuçlar bildirdi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikBitcoin “Aşırı Korku” Bölgesine Giriyor
Sonraki İçerikHaftanın Önemli Bitcoin Ve Altcoin Haberleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz