Büyük Miktarda BTC Borsalardan Taşındı

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

Glassnode veri toplayıcı tarafından oluşturulan bir grafiğe göre, kullanıcılar Bitcoin’i borsalardan çekmeye başladılar. Grafik, önde gelen Twitter hesabı @BTC_Archive tarafından paylaşıldı. Kullanıcı, 376 bin takipçisine, kriptolarını borsalardan çıkaran kullanıcıların, momentumu bir fiyat artışı yönünde zorladığını hatırlattı. Kullanıcılar Bitcoin’i kripto borsalarından çekerken, Bitcoin fiyatı 33 bin dolar seviyesinden işlem görüyor.

CryptoQuant analitik şirketi tarafından paylaşılan bir tabloya göre, Bitcoin madencilik devleri de satılmak üzere kripto ticaret merkezlerine göndermek yerine bastıkları BTC’yi biriktirmeye başladı. Madencilerin Bitcoin biriktiriyor olması, lider kripto para birimi üzerindeki satış baskısının yakın gelecekte azalabileceği anlamına geliyor. Geçen hafta, Santiment veri satıcısı, Bitcoin borsa bakiyelerinin büyük para çekme işlemleri nedeniyle 2021’de şimdiye kadarki en düşük seviyede olduğunu bildirdi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz