Burger King, Elon Musk’a Yanıt Verdi

Burger King
Burger King

ABD fast food devi Burger King, Mc’Donalds ve milyarder Elon Musk arasında geçen diyaloğa dahil oldu. 25 Ocak’ta Tesla patronu ve orijinal meme kriptosu Dogecoin’in en büyük destekçisi Elon Musk, McDonald’s fast food için Dogecoin ödemelerini kabul etmeye başlarsa canlı bir TV yayını sırasında Happy Meal yiyeceğini tweetledi.

McDonald’s, bunun gerçekleşmesi için Tesla’nın önce “Grimacecoin”i kabul etmeye başlaması gerektiğini belirterek teklifi reddetti. Bu, Doge topluluğunda büyük bir hayal kırıklığı yarattı ve bazı üyeler, McDonald’s ekibinin neden böyle “sevimli” bir yanıt üretmesinin tam 10 saat sürdüğünü merak etti. Ancak Burger King, Elon Musk’a da destek olarak görülebilecek  belirsiz bir tweet göndererek yanıt verdi. DOGE topluluğu bu yanıtı, Burger King’in DOGE’yi kabul etmekten çekinmeyebileceğine dair bir ipucu olarak algıladı. Bunun üzerine Dogecoin topluluğu Burger King’e DOGE’yi kabul etmeye ne zaman başlamayı planladığını sormaya başladı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz