BTC Boğaları Death Cross Modelinden Kormamalı

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

Uğursuz ismine rağmen, death cross modeli Bitcoin’ine yükseliş getirebilir. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), bu haftanın ilerleyen günlerinde “death cross” olarak adlandırılan uğursuz bir teknik göstergeyi yakma yolunda ilerliyor. Aşırı düşüş göstergesi, 50 günlük basit hareketli ortalama 200 günlük hareketli ortalamanın altına düştüğünde ortaya çıkar ve bu da piyasa duyarlılığında belirleyici bir yükselişten düşüşe geçişi gösterir. Bitcoin, Pazartesi günü 40.000 doların altına düştükten sonra Bitstamp borsasında şu anda 42.870 dolardan el değiştiriyor.

Ancak analistler, kulağa korkutucu gelen ölüm haçının yalnızca kripto para biriminin geçmiş performansını yansıttığı için gecikmeli bir gösterge olduğunu iddia etti. Bununla birlikte Quantum Economics’in kurucusu Mati Greenspan, Bloomberg’e yaptığı açıklamada, hemen hemen önceki tüm death cross göstergelerinin satın alma fırsatları olduğunu söyledi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz