Bitcoin’in Yükselişi Yavaşladı

Bitcoin
Bitcoin

Bitcoin’in mevcut fiyat hareketi, Glassnode ve blockchain.com’dan gelen zincir üstü verilerle son büyümenin şu anda yavaşladığını gösteriyor. Günlük BTC grafiği büyüme momentumunun sekiz günlük bir artışın ardından şu anda yavaşladığını ortaya çıkardı. En son büyük Bitcoin hareketi 27 Temmuz’da yüzde 8,7’lik büyümeyle gerçekleşti. Ancak BTC geçtiğimiz gün 41.100 dolarlık direnci kıramadı. Aynı zamanda grafik, hacimlerde kademeli bir düşüş gösterdi. Bitcoin borsalarında işlem hacmi 26 Temmuz değerlerine geri döndü.

Birçok kripto para analisti Bitcoin’in yükseliş ivmesini yeniden kazanması ve yeni bir rekora ilerlemeye başlaması için 40.000 doların üzerinde bir dayanak kazanması gerektiğini söyledi. Bitcoin, grafikte birçok kez 200 günlük güçlü bir hareketli ortalama direnç çizgisini geçmek için mücadele etti. Uzmanlar, fiyat 40.000 dolarlık fiyat işaretinin ve 200 günlük hareketli ortalamanın altına düşerse, yeni bir aşağı yönlü hareket göreceğimiz konusunda hemfikir.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikState Street Özel Fon Müşterilerine Kripto Hizmeti Sağlıyor
Sonraki İçerik240 Milyon XRP Transfer Edildi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz