Bitcoin 20 Günlük Ortalamasını Kırdı; Fiyatlar Yükselişte; Şimdi Ne Olacak?

Bitcoin uzun zamandır denediği 20 günlük hareketli ortalamasının üzerine çıkmayı başardı. Uzun zamandır sıkışan fiyatlardan sonra fiyatların sert bir kırılım yapması bekleniyordu; Peki şimdi ne olacak?

Öncelikle teknik olarak kapatmalar gelmeden bir şey söylemek için erken olsa da eğer kapatmalar bu şekilde gelirse ilk hedef 7.800 ve 8.200 dolar seviyeleri olacaktır. Bu iki seviyenin kırılması durumunda zaten ikili dip oluşturmuş olan Bitcoin için 9.300 dolara kadar bir yükseliş teknik olarak mümkün gözüküyor.

binance

Ancak bunun için en azından bu gece saat 23.00’de gelecek 4 saatlik kapatma arkasından da 03.00 ‘de gelecek günlük kapatmayı görmekte fayda var. Bu kapatmaların 20 günlük hareketli ortalamanın üzerinde gelmesi yükselişin devamını teknik olarak onaylayacaktır.
[cryptocurrency_widget type=”inline-label” template=”basic” color=”default” assets=”BTC~USD” api=”cryptocompare.com” realtime=”true” animation=”flash”]


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz